دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی تربیت بدنیدانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی تربیت بدنی :
خرید سوالات استخدامی تربیت بدنی با جواب

آشنایی با رشته تربیت بدنی :
موضوع این رشته تحصیلی:

تربیت بدنی رشته میان رشته ای می باشد که از علوم مختلف برای تقویت و تربیت جسم و روان انسان استفاده می کند. این رشته از یک سو مشتمل بر یکسری رشته های پایه ی پزشکی می باشد تا جایی که فارغ التحصیل آن تا حد یک پزشکیار با جسم انسان آشنا می شود و از سوی دیگر بخشی از دروس این رشته شامل علوم تربیتی است تا دانشجوی این رشته با تنش و واکنش انسانها آشنا شود و بتواند به عنوان یک مربی با ورزشکاران یا دانش آموزان به درستی برخورد کند. و بالاخره یک بعد این رشته شامل علوم ورزشی می شود یعنی دانشجو، علوم ورزشی را به صورت علمی و عملی آموزش می بیند تا بتواند در رشته های مختلف ورزشی مهارت داشته باشد و همچنین توانایی تحقیق در علوم ورزشی را به دست بیاورد.

 

 

توانایی های لازم:

دانشجوی این رشته باید از کودکی ورزشکار باشد. چون یکسری از مهارت های پایه ای را مثل ژیمناستیک و یا دومیدانی که نیاز به هماهنگی کامل عصب و عضله دارد، نمی توان در بزرگسالی فراگرفت. در ضمن افرادی که از کودکی اهل ورزش هستند، انگیزه ی بیشتری برای فراگیری مطالب علمی و عملی از خود نشان می دهند. گفتنی است که قد آقایان داوطلب رشته تربیت بدنی باید حداقل 165 سانتی متر و خانم ها 158 سانتی متر باشد (قهرمانان تیم ملی از شرط یاد شده مستثنی هستند) و حداقل دید چشم آنها باید باشد. گفتنی است که این رشته بصورت نیمه متمرکز دانشجو می گیرد. یعنی در یک آزمون عملی مهارت، آمادگی و توانایی جسمی دانشجویان سنجیده می شود.

 


موقعیت شغلی در ایران:

فارغ التحصیل تربیت بدنی می تواند به عنوان مربی و مسوول ورزش در وزارتخانه ها و بعضی از وزارتخانه ها که بخش تربیت بدنی دارند، فعالیت کند. همچنین می تواند در ساخت وسایل و البسه ورزشی مشاور یک طراح باشد. چون نظرات یک کارشناس ورزشی نقش موثری در بهبود وسایل ورزشی دارد. در کل فارغ التحصیل این رشته اگر فرد فعالی باشد، هیچ وقت بیکار نمی ماند چون می تواند به عنوان مربی در باشگاههای ورزشی آزاد فعالیت کند و یا به عنوان مربی، کارشناس یا مربی بدنسازی جذب سازمان تربیت بدنی شود.

 

 

درس های این رشته در طول تحصیل:

دروس پایه:
آناتومی انسانی، فیزیولوژی انسانی، شیمی عمومی، فیزیک عمومی، ریاضیات پایه و مقدمات آمار، کمکهای اولیه، زیست شناسی.

 

دروس اصلی:
اصول فلسفه آموزش و پرورش، مبانی برنامه ریزی آموزش متوسطه، روانشناسی کودکی و نوجوانی، روانشناسی تربیتی، اصول و فنون مشاوره و راهنمایی، سنجش و اندازه گیری، تولید و کاربرد مواد آموزشی، روشها و فنون تدریس، مدیریت آموزشی.

 

دروس تخصصی:
اصول و مبانی تربیت بدنی، تاریخ تربیت بدنی، تغذیه و ورزش، آسیب شناسی ورزشی، رشد و تکامل حرکتی، فیزیولوژی ورزشی، یادگیری حرکتی، سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی، بهداشت و ورزش، تربیت بدنی در مدارس، مدیریت سازمانهای ورزشی ، مدیریت و طرز اجرای مسابقات، زبان اختصاصی، حرکت شناسی ورزشی، حرکات اصلاحی، تربیت بدنی و ورزش معلولین، مقدمات بیومکانیک ورزشی، مبانی روانی و اجتماعی، تربیت بدنی، آمادگی جسمانی، فوتبال، دو و میدانی ، ژیمناستیک، شنا، والیبال، بسکتبال، هندبال، تنیس روی میز، کشتی، بدمینتون.
کلمات کلیدی:
دانلود سوالات استخدامی مربی تربیت بدنی آموزش و پرورشwww.e-soal.ir/دانلود-سوالات-استخدامی-مربی-تربیت-...Translate this pageمونه سوالات استخدامی مربی تربیت بدنی آموزش و پرورش ای-سوال کامل ترین و مناسب ترین انتخاب از نظر محتوا،تعداد نمونه سوال و قیمت می باشد که دانلود آنرا به شما ...نمونه سوالات آزمون استخدامی تربیت بدنیwww.jozve.glxweb.ir/.../%20%20%20%20نمونه%20س...Translate this pageدانلود سوالات عمومی و اختصاصی آزمون های استخدامی ادارات، شهرداری ها، وزارت خانه ها، بانک ها و . ... پرسشنامه های رشته روانشناسی; | پرسشنامه های تربیت بدنی و علوم ...نمونه سوالات کارشناس تربیت بدنی و امور ورزشی کد ۲۰۱۸testdoni.ir/نمونه-سوالات-کارشناس-تربیت-بدنی.../94...Translate this pageنمونه سوالات استخدامی دانشگاه فرهنگیان رشته ی تربیت بدنی و علوم ورزشی. مهارت : تسلط به ... نمونه سوالات سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی ۱۲۰ سوال با پاسخنامه.دانلود رایگان سوالات ازمون استخدامی اموزش پرورش تربیت بدنیboxiaozui.com/.../دانلود+رایگان+سوالات+ازمون+استخدا...Translate this pageنمونه سوالات استخدامی “ها”با جواب , نمونه سوالات استخدامی “ها”با پاسخ , نمونه سوالات استخدامی “ها”با پاسخنامه ,نمونه سوالات استخدامی “ها”بهمراه پاسخنامه،نمونه سوالات ...سوالات آزمون استخدامی تربیت بدنیjozve.lxb.ir/.../%20%20%20%20سوالات%20آزمون%20ا...Translate this page15 مه 2012 – معاون تربیتبدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: در ۳۰ سال .... بدنی هستم من میخواهم در اموزش برورش استخدام شوم و کسی به سوالات ما باسخ نمی دهد .دانلود نمونه سوالات کارشناس تربیت بدنی و امور ورزشی ...www.pazhang.ir/.../دانلود-نمونه-سوالات-کارشناس-تر...Translate this pageسوالات کارشناس تربیت بدنی کد ۲۰۱۸ دانشگاه فرهنگیان نمونه سوالات کارشناس تربیت بدنی کد ۲۰۱۸ دانشگاه فرهنگیان سوالات استخدامی دانشگاه فرهنگیان کد ۲۰۱۸ ...نمونه سوالات استخدامی تربیت بدنی ۲ + جواب | دانلود رایگان ...recruitment-question.com/.../نمونه-سوالات-استخدامی-ت...Translate this pageاین مجموعه شامل بیش از ۲۰۰ سوال تستی تربیت بدنی ۲ (همراه با جواب) پرتکرار آزمون ها می باشد که توسط سایت پاژنگ گردآوری و ارائه شده است. قیمت این بسته سوالات ...دانلود سوالات استخدامی آموزش پرورش 89 تخصصی تربیت بدنیdellbakhte13.rozblog.com/post/1191Translate this pageدانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش 89\ تخصصی تربیت بدنی. عشق شیرین ... جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام “آموزش و پرورش”کلیک کنیدمحتویات ...کتاب جامع آزمون‌های استخدامی تربیت‌بدنی و امور ورزشیvista.ir/.../کتاب-جامع-آزمون‌های-استخدامی-تربیت‌بدنی-...Translate this pageاطلاعات کتاب کتاب جامع آزمون‌های استخدامی تربیت‌بدنی و امور ورزشی (دروس عمومی و تخصصی) ... نمونه سوالات آزمونهای استخدامی: بانک‌ها، شرکت‌ها، ادارات، نهادهای دولتی و .نمونه سوالات تخصصی رشته تربیت بدنی آزمون استخدامی ...khabarha.blog.ir/.../نمونه-سوالات-تخصصی-رشته-تر...Translate this pageMay 18, 2015 - نمونه سوالات تخصصی رشته تربیت بدنی آزمون استخدامی ... boxiaozui.com/.../ نمونه + سوالات + تخصصی + رشته + تر ... Translate this page نمونه ...