دانلود رایگان نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی بانک های کشور

 

دانلود رایگان سوالات عمومی آزمون های استخدامی بانک های کشور:

 

خرید سوالات استخدامی بانک های کشور با پاسخنامه

 

 
 

 

آگهی های استخدام بانک های کشور در سال 1401

هر ساله بانک های مختلف دولتی و خصوصی اقدام به جذب نیرو از طریق آزمون های استخدامی میکنند. از وجه اشتراک تمامی این آزمون های استخدامی میتوان به بخش سوالات عمومی آزمون ها اشاره کرد. با ارائه این بسته سوالات سعی بر آن داریم تا شما را با تمامی آزمون های استخدامی بانک ها در ادوار گذشته آشنا کنیم تا آمادگی های لازم جهت شرکت در این آزمون ها را داشته باشید. 

 

همچنین شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آخرین اخبر استخدامی بانک های کشور میتوانید با کلیک بر روی لینک هر کدام از اخبار بانک ها به صفحه اختصاصی اخبار آن بانک مراجعه نمایید.

 

اخبار استخدامی بانک ملت

 

اخبار استخدامی بانک رفاه کارگران

 

اخبار استخدامی بانک مرکزی

 

 

 

 بانک های موجود در این بسته:

این بسته حاوی سوالات از بانکهای زیر میباشد:

بانک ملت: سال های 1400، 1398 و 1394

بانک سینا: سال 1398

بانک قرض الحسنه مهر ایران: سال های 98 و 87

بانک صادرات: سال های 94 و 87 (سال 87 شامل سه بسته سوالات برای مقاطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی میباشد)

بانک رفاه کارگران: مقطع کاردانی و کارشناسی در سال های 87 و 85 و مقطع دیپلم در سالهای 87 و 86

بانک مسکن: سال 86 (شامل دو بسته برای مقاطع دیپلم و کاردانی/کارشناسی)

بانک تجارت: سال 86

 

 


 

 

آشنایی با رشته بانکداری :

رشته مدیریت بانکی در بخشهای مختلف اقتصادی، مثل: کشاورزی، صنعتی، حمل و نقل و... خودش را نشان می دهد، به این دلیل که تمام بخشهای نامبرده به طور پویا با امور پولی و مالی ربط پیدا می کنند و در این رشته، دانشجویان به گونه ای تربیت می شوند که در امور مختلف، ارزیابی، برنامه ریزی و مدیریتهای مختلف بانکداری آگاهی داشته باشند و بتوانند نظرهای کارشناسی خود را در امور مختلف بانکداری ارائه بدهند.
کسانی که علاقه دارند در این رشته شرکت کنند، باید توجه داشته باشند که چون پس از اتمام درس، جذب بانکها می شوند، حداقل روزانه 8 ساعت کار را باید مدنظر قرار بدهند و همچنین حُسن خلق و برخورد اجتم�تخاب این رشته جنبه بین المللی بودن آن است که به خوبی هم می توان با بیمه در ایران و هم در کشورهای دیگر از جمله کشورهای عضو سازمان نامه اکو آشنا شد. در جامعه ما این رشته کمتر شتاخته شده ولی دانشجویان، سعی دارند که آن را بشناسند و در ابتدا شاید فکر کنند که رشته جالبی نیست اما بعداً متوجه می شوند که بازار کار خوب و زمینه پیشرفت زیادی دارد. علاوه بر ایران به خاطر قابلیت پیشرفت در کشورهای دیگر، آینده این رشته می تواند بسیار مطلوب باشد و برای ادامه تحصیل هم در ایران و هم در سایر کشورها می تواند نتیجه مطلوبی بدهد.
دانشجویانی که این رشته را انتخاب می کنند باید به دو نکته توجه کنند: زبان انگلیسی قوی، توانایی بالا؛ و این نکته قابل ذکر است که این دانشگاه به صورت نیمه متمرکز است که دانشجویان باید از سه کنکور بگذرند و بعد می بایست در امتحان زبان کتبی و شفاهی به طور مصاحبه، شرکت کنند تا گزینش شوند.
یکی از دانشجویان، عنوان می کند که اکثر دانشجویان این دانشکده به رشته خود علاقه ای ندارند و با یک ذهنیت دیگری وارد این رشته می شوند چون شاید در رشته دیگری قبول نشده اند؛ و خیلی کم افردی پیدا می شوند که به این رشته علاقمند باشند و اگر افرادی علاقمند باشند، به دوره های بالاتر نیز راه می یابند.
دانشجویان دوره کارشناسی بیمه اکو با گذراندن یک دوره چهار ساله، موفق به دریافت مدرک کارشناسی می شوند. برنامه تحصیلی دانشکده بیمه اکو شامل 135 واحد درسی و در صورت لزوم 12 واحد رشته بین دانشگاهی اضافه خواهد شد. این دروس شامل 20 واحد دروس عمومی، 39 واحد دروس پایه، 33 واحد اختصاصی، 33 واحد عمده و 10 واحد اختیاری است. از این رهگذر، برخی از دروس مهم این دوره به شرح زیر می باشد:
1- حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 که مباحث گوناگونی همچون هزینه یابی، برنامه ریزی و کنترل سربار کارخانه ای و تیم بودجه خرید و فروش را مورد بررسی قرار می دهد.
2- مباحث جاری در حسابداری فکر بحثهای حسابدرای پیمان کاری، مبادلات غیرپولی و کمکهای بلاعوض پولی را بررسی می کند.
3- مدیریت مالی 1 و 2 که به تجزیه و تحلیل سیستمهای مالی و محاسبه سود و موارد مشابه می پردازد.
4- اقتصاد کلان که به بیان درآمد ملی در اقتصاد می پردازد.
5- پول ارز و بانکداری که به مباحثی همچون حجم پول در گردش، وضعیت پول، اندازه گیری تغییرات ارزش پول، تورم، نرخ ارز ثابت و شناور و عملیات بانک تجاری می پردازد.
مؤسسه بیمه - اکو ویژگی و جاذبه های خاصی دارد و سعی می شود دانشجویانی پذیرفته شوند که نه تنها علاقه به تحصیل و تحقیق به زبان انگلیسی دارند، بلکه توجهی هم به رشته بیمه دارند. البته موضوع بیمه کمتر مورد توجه دانشجویان است و آنها بیشتر به زبان توجه دارند، علت آن هم این است که این توانایی را به آنها می دهد که در آینده در بازار کار بتواند موفق باشد.
از طرف مؤسسه ما دانشجویانی قابل پذیرش هستند که بخواهند در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ادامه تحصیل دهند و باید گرایش آنها ریاضی باشد و ریاضی قوی داشته باشند ولی اگر صرفاً می خواهند با کارشناسی وارد زندگی شوند رشته های دیگر علوم انسانی هم است، هرچند ممکن است که زحماتشان بیشتر شود. تأکید مؤسسه بیشتر به زبان انگلیسی بوده و این هم به این دلیل است که دانشجویانی غیرایرانی هم داریم و این رشته جنبه بین المللی دارد که این هم از زیبایی و مزایای این مؤسسه است چون تنها مؤسسه در ایران است که در کنکور سراسری تدریس و دانشجویان غیرایرانی دارد و یادگیری آنها به صورت زبان انگلیسی است. آینده تحصیل در اینجا بسیار خوب است و اکثر دانشجویانی که در اینجا هستند با زمینه قبلی بودند و اکثراً دانشجویان خوبی بودند و علاوه بر آن یادگیری بهتری داشته و موفق تر بودند. اکثر دانشجویان از سال دوم به بعد جذب بازار کار می شوند و کمتر دانشجویی داریم که بیکار و یا شاغل نبوده و این، از مزیتهای این رشته است. این مؤسسه، علاقمند به گسترش فعالیت خود در رشته اکو می باشد که این اولین جا خواهد بود که به زبان انگلیسی است و رشته های بیمه و اقتصاد بیمه و بهداشت بیمه، اقتصاد بهداشت و از این قبیل احداث خواهد شد تا بتوانیم به صنعت بیمه کمک کنیم.
دانشجویانی که مدرک فارغ التحصیلی خود را از دانشکده اکو دریافت نمایند، در دفتر فارغ التحصیلی ثبت نام کرده که در مراسم آتی و گردهمایی آن شرکت می نمایند و از سوی دیگر دانشجویانی که در حال فارغ التحصیل هستند از سوی دفتر مشاغل یا کاریابی مورد حمایت قرار می گیرند تا پس از فراغت از تحصیل، در یافتن شغل مناسب خویش دچار مشکل نشوند. دانشجویان این دانشکده به دلیل وقت گذاری، از وجهه نیک و توانایی و قابلیتهای خویش در صنعت ایران در کاریابی خود با مشکلات کمتری روبرو هستند. 
 
 

کلمات کلیدی:
در این پست جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 1400 و مراحل ، زمان و شرایط استخدام بانک رفاه سال ۱۴۰۰ به همراه لینک مستقیم ثبت نام ارائه شده ... عدم محرومیت از استخدام در ادارات و سازمان های دولتی. هم چنین داوطلبان آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران ۱۴۰۰ ، با ثبت نام در ازمون استخدامی ... مشاهده اخبار و اطلاعیه های استخدامی بانک رفاه کارگران در سال 1400 به همراه اصل سوالات عمومی و تخصصی رایگان آزمونهای گذشته. تاریخ, شرح. از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۲۰, ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری. تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۵, دریافت کارت ورود به جلسه آزمون. استخدام بانک رفاه کارگران 1400 زمان، سایت، نحوه و شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون استخدامی تاریخ فراخوان مدارک و مدرک تحصیلی مورد نیاز و شرط سنی استخدام ۱۴۰۰. هم چنین داوطلبان آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران ۱۴۰۰، با ثبت نام در ازمون استخدامی مشاوران رسمی مالی و مالیاتی کشور در سال ۱۴۰۰ می‌توانند با ...  نمونه سوالات استخدامی آزمون بانک رفاه کارگران جمع آوری و تهیه شده توسط تیم ما کاملترین مجموعه سوالاتی است که نمونه آن را در هیچ سایت مرجع دیگر نمی توانید ...سوالات استخدامی بانک رفاه کارگران دارای تمامی بخش های مهم آزمون استخدامی بانک رفاه سال 1400 نیز می باشد . اصل دفترچه سوالات تمامی بانک ها کشور یکی از مهم . آگهی 8 بهمن 1400: بانک رفاه کارگران با استعانت از خداوند متعال در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد ... *هدیه دروس تخصصی آزمون استخدامی بانک رفاه در سالهای 85 و 87 ویژه مقاطع کاردانی و کارشناسی موجود در این بسته شامل سوالات رشته بانکداری با پاسخنامه تستی می باشند.  مواد سوالات عمومی — کامپیوتر (ICDL), هوش و استعداد (Gmat). زبان و ادبیات فارسی, زبان انگلیسی عمومی. بازارهای مالی و سرمایه, اطلاعات عمومی بانکی. سوالات استخدامی بانک رفاه کارگران جهت آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران سال 1400 بروزرسانی شده که حاوی نمونه سوالات استخدامی بانک رفاه ... نمونه سوالات استخدامی بانک رفاه کارگران در عناوین مدیریت،حقوق،اقتصاد،حسابداری،آمار،مهندسی صنایع،کامپیوتر،فناوری اطلاعات،ریاضی ویژه آزمون سوالات استخدامی بانک رفاه کارگران ویژه آزمون 1400 که در زمستان آگهی شده آماده دانلود شده تا موفقیت شما را تضمین نماییم.