دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

 

دانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی:

خرید سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی با پاسخنامه

 

 
 

 

آگهی استخدام سازمان بنادر و دریانوردی - 28 اسفند 1401
 

 

صدور مجوز استخدام 409 نفر در سازمان بنادر و دریانوردی (28 اسفند 1401)

عضو هیات عامل و معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی، اعلام کرد: با ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، مجوز استخدام ۴۰۹ نفر در سازمان بنادر و دریانوردی صادر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسن بیک محمدلو با اعلام این خبر گفت: این اقدام پس از بررسی سند برنامه‌ریزی نیروی انسانی سازمان بنادر و دریانوردی و در راستای تأمین نیروی انسانی متخصص و مؤثر در این سازمان براساس مأموریت‌های محوله صورت گرفته است.
به گفته وی، در نامه رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به وزیر راه و شهرسازی ، ضمن تأکید بر لزوم اعمال نظارت قانونی این سازمان بر همه فرایندهای جذب و استخدام، مجوز استخدام پیمانی به تعداد (۳۰۹) نفر در مشاغل اختصاصی سازمان بنادر و دریانوردی و مجوز استخدام نخبگان (مبتنی بر آیین نامه جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی و با توجه به بخشنامه «جذب و نگهداری استعدادهای برتر و نخبه در دستگاههای اجرایی») به تعداد صد (۱۰۰) نفر در قالب «طرح شهید موسی کلانتری» صادر شده است که از این میزان، فرآیند جذب ۱۱ نخبه در سال ۱۴۰۱ در مراحل پایانی می‌باشد.
معاون برنامه ریزی سازمان بنادر افزود: نیروی انسانی متخصص، آگاه و مسئولیت‌پذیر، با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر پیشرفت دریایی و تحقق اهداف سازمان بنادر و دریانوردی در دولت سیزدهم در عرصه دریا و بندر در سطوح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی، می تواند نقشی بی بدیل ایفا کند.
بیک محمدلو خاطر نشان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی در راستای تامین نیروی انسانی در مشاغل تخصصی با دعوت از مسئولان تصمیم‌گیر کشور، بازدید میدانی آن‌ها از بنادرو ملاحظه فعالیت‌های دریایی و بندری، برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و همچنین انجام مطالعات نیازسنجی، موفق به اخذ مجوز استخدام ۳۰۹ در مشاغل اختصاصی برای بنادر جنوبی کشور شده است که  به زودی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و آگهی‌های کثیرالانتشار به آگاهی عموم خواهد رسید و متقاضیان با شرکت در آزمون به استخدام در می‌آیند.

 

 

 

 

 


کلمات کلیدی
سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی (همراه با پاسخنامه و سوالات رایگان) آیا به دنبال اصل نمونه سوالات آزمون ... سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی در قالب فایل پی دی اف به همراه پاسخنامه سوالات قیمت تومان بعد از پرداخت وجه لینک دانلود نمایش داده میشود.   اول با معرفی خانواده شروع شد و شغل پدر ( با وجود اینکه من یازده ساله که ازدواج کردم) . محل زندگی ، شغل خانواده ، خواهر و برادر ، ... راهپیمایی و ... سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی شامل سوالات عمومی ۷ درس همیشگی با تعداد بالا و سوالات و دفترچه های تمامی آزمون های فراگیر برگزار شده دستگاه های اجرایی ... دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی حاوی دو […]. مجموعه اول – سوالات عمومی و مشترک تمامی رشته های شغلی آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی. تعداد ۱۰۱۵ سوال استخدامی درس هوش و استعداد شغلی + پاسخنامه. کتاب سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی جهت آزمون استخدام سال 1401 این سازمان از نشر برتر ارائه و با پاسخنامه تشریحی می توانید دریافت. نمونه سوالات مصاحبه و گزینش حضوری سازمان بنادر و دریانوردی به همراه پاسخ تشریحی,دانلود فوری,دانلود ,موفقیت در مصاحبه و گزینش استخدامی. سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی شامل کاملترین منابع آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی می باشد و با نمونه سوالات سازمان بنادر ... سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی ( ویژه آزمون جدید استخدامی ). تومان. خرید از ارزان‌ترین فروشنده. فروشنده‌ها. ای سوال. چالوس.