دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

 

دانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران:

 

خرید سوالات استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با پاسخنامه

 
 
 

 

آگهی استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران - 13 آذر 1401
 

آگهی 13 آذر 1401: استخدام مقطع افسر محصل نیروی انتظامی در سراسر کشور

ثبت نام متقاضیان مرد در مقطع افسری محصل در رشته تحصیلی ریاضی، تجربی، انسانی و معارف اسلامی در سراسر کشور آغاز گردید.
مهلت ثبت نام تا 1 دی ماه 1401 می باشد.

 

 
 
> شرایط عمومی

1– اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام.
2 – اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن ها.
3 – تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
*داوطلب می بایست ایرانی الاصل باشد بدین مفهوم که دارای شناسنامه ایرانی و پدر ومادر ایرانی الاصل باشد.
4 – عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.
5 – عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی در زمان تقاضای استخدام.
6 – عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
7 – نداشتن سوء پیشینة کیفری.
8 – عدم اعتیاد به مواد مخدر.
9 – داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر.
10 – داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.

 

 
> نحوه دریافت کد رهگیری 
 
نحوه دریافت کد رهگیری: (ثبت نام بدون دریافت کد رهگیری فاقد اعتبار است)
پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی بر روی گزینه " پذیرش شرایط و ثبت نام " کلیک نموده و اطلاعات اولیه شامل (کد ملی ، نام و نام خانوادگی ،پست الکترونیکی ، شماره همراه و تصویر امنیتی)را تکمیل نمایید . سپس با کلیک روی گزینه " ثبت نام و ورود به سامانه "نام کاربری و کلمه عبور توسط سامانه برای شما ایجاد گردیده و به صفحه ورود اطلاعات هدایت خواهید شد. در این صفحه نام کاربری و کلمه عبور ، همان کد ملی داوطلب در نظر گرفته شده است.پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور بر روی گزینه " ورود" کلیک نموده و با تغییر کلمه عبور مجددا وارد سامانه شوید .کد رهگیری پس از تکمیل اطلاعات در فرمها و در انتهای فرآیند ثبت نام در رسید ثبت نام (رسید چاپی) درج گردیده است.
 
 
> تذکرات
1. سامانه ثبت نام اینترنتی صرفا با سیستم عامل ویندوز سازگار می باشد . لذا توصیه می گردد به منظور ورود اطلاعات صحیح و بدون نقص ، صرفا از رایانه هایی که از سیستم عامل ویندوز بهره می جویند استفاده نمایید . در صورت استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند ، تبعات ناشی از عدم دریافت صحیح اطلاعات متوجه مرکز گزینش و استخدام نخواهد بود.
2- ثبت نام از داوطلبان استخدام رایگان محسوب گردیده و مستلزم پرداخت وجهی از طریق درگاه الکترونیکی بانکها نمی باشد. تاکید می گردد داوطلبان از مراجعه به سایت هایی که برای ثبت نام و مشاوره وجهی دریافت می نمایند خودداری و در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوالی به مدیریت گزینش و استخدام استان محل سکونت خود مراجعه نمایند.
3- کدملی داوطلب ،بعنوان نام کاربری و کلمه عبور ، برای ورود سامانه ثبت نام اینترنتی در نظرگرفته شده است.
4- داوطلبانی که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند ، می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل و ویرایش نمایند.
5 - ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا محسوب نمی گردد.
6- تکمیل اطلاعات توسط داوطلب و دریافت کدرهگیری ملاک تایید ثبت نام می باشد لذا در ورود اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی ، کد ملی و سال تولد ، مدرک تحصیلی و معدل دقت لازم را نموده و افرادی که اطلاعات آنان ناقص می باشد فراخوان نخواهند شد.
 

کلمات کلیدی:
خبر 20 اردیبهشت 1401 - نیروی انتظامی در مقطع درجه داری از متقاضیان مرد، دارای مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری، فنی وحرفه ای و کارودانش ثبت نام به عمل آورد. 2- گزینش ناجا: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر ساله به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع استخدام درجه داری نیروی انتظامی و استخدامی افسری ... استخدام نیروی انتظامی 1401 شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام مقطع درجه داری نحوه زمان تاریخ استخدام و جذب در مراکز گزینش نیروی انتظامی با مدرک لیسانس ۱۴۰۱. در این مقاله در خصوص زمان، شرایط و نحوه استخدام افسری نیروی انتظامی سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ توضیح داده شده و راهنمای تصویری ثبت نام استخدامی افسری ارائه داده شده ... این مطلب در خصوص استخدام نیروی انتظامی ۱۴۰۰ نوشته شده و نحوه ورود به سایت و ثبت نام استخدام نیروی انتظامی 1400 و زمان و شرایط آن را توضیح داده است. استخدام نیروی انتظامی ناجا سال 1401 آغاز شد متقاضیان گرامی می توانند در زمان استخدام نیروی انتظامی افسری با مدرک دیپلم و لیسانس، پلیس آگاهی. تبصره 3 - نیروی انتظامی می تواند پرسنلی را که در حال انجام خدمت دوره ضرورت می باشند به صورت پیمانی استخدام نماید. ماده 22 - به منظور جلوگیری از تورم پرسنلی در ... در این مقاله در خصوص زمان، نحوه، شرایط و سایت ثبت نام و استخدامی نیروی انتظامی توضیحات لازم داده شده و شرایط پذیرش استخدام نیروی انتظامی زن نیز گفته شده ... سوالات مصاحبه استخدامی (گزینش استخدامی) در مصاحبه های استخدامی چه می پرسند؟ ... و دریایی ارتش و سپاه ، جانشین فرماندهی سپاه ، فرمانده کل نیروی انتظامی ). و قسمت دوم شامل نمونه سوالات آزمون های استخدامی نیروی انتظامی همراه با پاسخنامه تستی آنها می باشد. قسمت اول سوالات گلچین شده عمومی آزمون های ... این مبحث آرشیوی از تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام در مراحل مختلف آزمون استخدامی نیروی انتظامی سال 1400 است. سوالات مصاحبه آزمون ...سوالات استخدام نیروی ناجا را چگونه دریافت کنیم؟ آیا نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی و Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی. کاربران عزیز توجه داشته باشید بهترین منبع برای آزمون استخدامی نیروی انتظامی که شامل درس و نکات کاربردی در آزمونهای استخدامی به همراه اصل سوالات آزمونهای ... سوالات استخدامی نیروی انتظامی عنوان یکی از کامل ترین مجموعه سوالات بخش نظامی و انتظامی ای سوال است که در ادامه به بررسی محتویات آن خواهیم پرداخت. تا زمانی که این فایل PDF را مطالعه نکرده اید در مصاحبه حضوری استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شرکت نکنید. گذراندن مصاحبه حضوری و گزینش، جزو اصلی ...