دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی کاردان پزشکی قانونی خوشه ی 231


سوالات عمومی رایگان ویژه آزمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۹۴


دانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی کاردان پزشکی قانونی :خرید سوالات استخدامی اختصاصی طبقه بندی شده آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی


خرید سوالات استخدامی عمومی طبقه بندی شده آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

لیست دروس و منابع آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی در شغل کاردان پزشکی قانونی :فهرست منابع دروس تخصصی امتحان استخدام:

اناتومی، فارماکولوژی و سم شناسی، فیزیولوژی، هماتولوژی
فهرست منابع دروس عمومی امتحان استخدام:

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود:
(ICDL -1 فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه
-2 ریاضی و آمار مقدماتی
-3 زبان و ادبیات فارسی
-4 معارف اسلامی
-5 زبان انگلیسی عمومی
-6 اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
-7 هوش و توانمندی های عمومی
- آزمون به صورت چهار گزینهای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
- سؤالات معارف اسلامی مربوط به پیروان سایر مذاهب اسلامی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (حنفی، شافعی،
مالکی، حنبلی و زیدی) مطابق تعالیم و احکام فقهی آنان طراحی خواهد شد.
- اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این
صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.
تذکر مهم: سوالات حیط ههای تخصصی آزمون مشترک بر اساس دانش و مهارت های تخصصی متناسب با خوش های شغلی یا
مشاغل، با هماهنگی دستگاه های اجرایی و نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، تهیه خواهد شد.


درباره مشاغل کاردان پزشکی قانونی و آشنایی با آن :عنوان شغل: کاردان فنی پزشکی قانونی
توضیحات شغل
جمع آوری، شناسایی، گروه بندی، و تحلیل مدارک عینی مرتبط با تحقیقات جنایی. اجرای آزمایش روی سلاح ها و موادی مانند فیبر، مو، و بافت برای مشخص کرن اهمیت و ارتباط با تحقیقات. گواهی دادن به عنوان شاهدان متخصص بر اساس مدارک یا تکنیک های اثبات جرم آزمایشگاهی.فعالیت به عنوان متخصص در حوزه های تخصصی مانند پرتاب شناسی گلوله، انگشت نگاری، دست خط شناسی، یا بیوشیمی.
 
دانش ها :
زبان فارسی : شناخت ساختار و محتوای زبان فارسی، از جمله معانی و املای واژگان و قواعد ترکیب و دستور زبان
قانون و امور دولتی : دانش قوانین، دستورالعمل های حقوقی، رویه های قضایی و دادرسی، دستورالعمل ها و آئین نامه های دولتی، قوانین وکالت و فرایندهای سیاسی مردم سالارانه.
خدمات مشتریان و پرسنل : دانش اصول و فرایندهای خدمت رسانی به مشتریان و پرسنل؛ شامل ارزیابی و سنجش نیاز مشتری، شناخت و بکارگیری استانداردهای کیفیت – در خدمات و ارزیابی رضایت مشتری.
امنیت و سلامت عمومی : شامل شناخت راهبردها، رویه ها، سیاستها و تجهیزات مناسب جهت ترویج اقدامات امنیتی در سطوح محلی، منطقه ای و ملی به شکلی کارآمد و با هدف حفاظت از افراد، دارایی ها، موسسات و اطلاعات می شود.
شیمی : شامل دانش ترکیب شیمیایی، ساختارها و ویژگیهای مواد و نیز فرایندها و دگرگونی های شیمیایی مواد است؛ همچنین‏ شامل کاربردها ، برهمکنش ها، فنون تولید و روشهای دفع مواد شیمیایی.
 
مهارت ها :
حل مسائل پیچیده : شناخت مسائل پیچیده، مرور و بررسی اطلاعات مرتبط با توسعه و ارزیابی گزینه ها و اجرای راهکارها
تفکر انتقادی : استفاده از منطق و استدلال برای شناخت نقاط ضعف و قوت راهکارهای جایگزین یا رویکردهای مطرح شده در مواجهه با مسائل
نویسندگی : انتقال کارآمد در نوشتن به صورت مناسب برای رفع نیازهای مخاطب.
گوش دادن فعالانه : توجه کامل به آنچه که مردم می گویند، وقت گذاشتن برای درک نکات مطرح شده، پرسیدن سوالات مناسب، قطع نکردن سخن دیگران در زمان نامناسب.
سخن ورزی : سخن گفتن با دیگران برای انتقال کارآمد اطلاعات.
فهم مکتوبات : درک جملات و پاراگراف های نوشته شده در گزارش های مرتبط با کار
 
توانمندی ها :
انعطاف پذیری در جمع بندی : توانایی شناخت یا تشخیص یک الگوی (یک شکل، شیء، کلمه یا صدا) شناخته شده اما پنهان در بین موارد گمراه کننده.
استدلال استقرایی : توانایی ترکیب اجزا یا اطلاعات متفاوت برای ایجاد قواعد یا نتایج عمومی (از جمله ربط دادن اتفاقات در ظاهر بی ربط)
استدلال قیاسی یا استنتاجی : توانایی بهره گیری از قواعد کلی جهت یافتن جواب های معقول برای مسایل خاص.
دید نزدیک : توانایی دیدن جزئیات از نزدیک (در چند قدمی)
درک شفاهی : توانایی شنیدن و فهم اطلاعات و نظرات گوینده از خلال واژه ها و جملات
بیان شفاهی : توانایی انتقال اطلاعات و نظرات در گفتگوها به گونه ای که دیگران بتوانند آنها را درک کنند.
 
فعالیتهای حرفه :
کسب اطلاعات : مشاهده، دریافت یا هر روش دیگر کسب اطلاعات از تمام منابع اطلاعاتی مناسب
شناسایی اهداف، اقدامات و رویدادها : شناسایی اطلاعات از طریق طبقه بندی، ارزیابی و سنجش، و تشخیص تفاوتها یا تشابهات و نیز تشخیص تغییراتشان در شرایط یا وقایع مختلف
مستندسازی و ثبت اطلاعات : ورود اطلاعات، نسخه برداری، ثبت، ذخیره سازی یا نگه داری اطلاعات در اشکال نوشتاری، الکترونیکی یا مغناطیسی
بروزسازی و به کار گیری دانش مناسب : به روز رسانی دانش فنی و استفاده از آن در فعالیت های مربوط به شغل
ایجاد ارتباط با سرپرست، همقطاران یا زیردستان : تأمین اطلاعات برای زیردستان، همکاران و سرپرستان از طریق تلفن، گزارش ها و فرم های نوشتاری، پست الکترونیکی یا ارتباط فردی
تعامل با کامپیوترها : استفاده از کامپیوترها و سیستمهای کامپیوتری (شامل سخت افزارها و نرم افزارها) برای اجرای برنامه ها، نوشتن نرم افزارها، ورود داده ها، نصب کاربری ها یا فراوری اطلاعات
 
شرح کار :
حضور در محیط های محصور با شرایط محیطی کنترل شده : این شغل تا چه حد نیازمند کار در محیط محصور با شرایط محیطی کنترل شده است؟
اهمیت صحیح و دقیق بودن : دقت بالا و صحت زیاد در انجام شغل تا چه اندازه مهم است؟
پست الکترونیکی (ایمیل) : در شغل تا چه حد از پست الکترونیکی استفاده می شود؟
تلفن : در شغل تا چه حد باید مکالمات تلفنی صورت بگیرد؟
مذاکرات رودررو : این شغل تا چه حد نیازمند مذاکره رودررو یا گروهی با مردم است؟
استقلال در تصمیم گیری : تا چه اندازه بدون نیاز به نظارت و سرپرستی امکان استقلال در تصمیم گیری وجود دارد؟
 
علایق :
پژوهشگرانه : شغل های پژوهشگرانه غالباً شامل کار با ایده ها است و نیازمند تفکر بسیار زیادی است. این شغل ها می تواند شامل جستجوی حقایق و کشف راه حل مسائل به صورت ذهنی باشد
واقع گرایی : واقعگرایی شغلی در اغلب مواقع شامل فعالیت هایی است که مسائل و راه حل های عملی را دربر می گیرد. این امور غالباً با گیاهان، حیوانات و مواد موجود در جهان واقعی (همچون چوب، ابزارها و ماشین آلات) مرتبط است. اغلب شغل ها مستلزم کار در خارج بوده و کمتر با کارهای کاغذی یا کار در مجاورت دیگران مرتبط هستند.
متعارف : شغل هایی که قاعده مند شده و مستلزم پیروی از روش های جا افتاده و فعالیت های عادی شده هستند؛ سر و کار فرد بیشتر با اطلاعات مفصل و داده های دقیق است تا نظرات شخصی.
هنری : شغل های هنری به کرّات مستلزم کار با شکل ها، طرح ها و الگو ها است. این شغل ها اغلب نیازمند خودابرازی بوده و کار در آنها مقیّد به قواعد سفت و سخت نیست.
تجاری : شغل های تجاری دربردارنده راه اندازی و اجرای پروژه ها است. و می تواند رهبری و هدایت افراد و تصمیم سازی های متعدد را در بر بگیرد. گاهی اوقات این شغل ها نیازمند مواجهه با ریسک بوده و اغلب با کسب و کار در ارتباط هستند.
اجتماعی : شغل های اجتماعی اغلب شامل کار با مردم، تعامل با آنها و آموزش آنها است. این شغل ها اغلب متضمن کمک و یا خدمات رسانی به دیگران است.
 
سبک کار :
صداقت و درستکاری : شغل نیازمند درستکاری و توجه به مسائل اخلاقی است.
توجه به جزئیات : شغل نیازمند داشتن دقت درباره جزئیات و انجام وظایف کاری است.
قابل اعتماد بودن : شغل نیازمند اعتماد، مسئولیت پذیری و عمل به تعهدات است.
همکاری : شغل نیازمند داشتن روحیه خوش با دیگران و به تصویر کشیدن نگرش همکاری و پاک طینتی است.
تحمل استرس و فشار : شغل نیازمند پذیرش انتقادات و برخورد آرام و موثر در شرایط پراسترس است.
تفکر تحلیلی : شغل نیازمند تحلیل اطلاعات و استفاده از منطق برای حل مسائل و مشکلات مرتبط با کار است.
 
ارزشهای شغل :
پشتیبانی : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، مدیریت پشتیبانی که بتواند پشت کارکنان بایستد را ارائه می دهند. نیازهای متناسب با این ارزش شغلی عبارتند از: سیاستهای سازمانی، نظارت بر ارتباطات انسانی و نظارت فنی.
شناخت : مشاغلی که این ارزش شغلی را بر برآورده می سازند، امکان پیشرفت، پتانسیل لازم برای رهبری و اعتبار مناسب را به وجود می آورند. نیازهای متناسب با این ارزش عبارتند از: نیاز به پیشرفت، برخورداری از اختیار، شناخت و موقعیت اجتماعی مناسب.
استقلال (به عنوان ارزش) : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، برای کارکنان امکان تصمیم گیری شخصی و کار براساس تمایلاتشان را فراهم می کنند. نیازهای متناسب با این ارزش شامل خلاقیت، پاسخگویی و خودکار بودن است.
موفقیت : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، مشاغلی نتیجه گرا هستند که به کارکنان اجازه می دهند از قوی ترین توانمندی هایشان استفاده کرده و از شغل شان احساس رضایت کنند. نیازهای متناسب با این ارزش عبارتند از نیاز به استفاده از توانمندی ها و دستیابی به موفقیت است.
شرایط کاری : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، قادرند برای کارکنان امنیت شغلی و شرایط کاری مناسب را به وجود بیاورند. نیازهای متناسب با این ارزش شغلی عبارتند از: فعالیت، حقوق و مزایا، استقلال، امنیت و شرایط کاری
ارتباطات : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، برای کارکنان امکان خدمت رسانی به دیگران و کار با همکاران در یک محیط دوستانه و غیررقابتی را به وجود می آورند. نیازهای متناسب با این ارزش عبارتند از: همکاری، ارزشهای اخلاقی و خدمات اجتماعی.

کلمات کلیدی


دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی پزشک متخصص با پاسخنامه freeemployment.blog.ir/.../دانلود-رایگان-سوالات-آزمون-استخدامی-پزشک-... دانلود رایگان سوالات استخدامی پزشک متخصص سوالات عمومی رایگان ویژه آزمون ... و مبانی قانونی برای آزمون استخدام سازمانها، وزارت ها، ارگان های دولتی و مراکز مهم و سراسری ... دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی کاردان و کارشناس امور اداری با پاسخنامه. جدیدترین نمونه سوالات استخدامی مشترک فراگیر :: نمونه ... zirzamen.blog.ir/post/.../جدیدترین-نمونه-سوالات-استخدامی-مشترک-فرا... ۱ روز پیش - نمونه سوالات استخدامی کاردانی دامپزشکی خوشه ۱۵۶ ..... دانلود رایگان سوالات ازمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی کشور به همراه پاسخ سوالها. سوالات استخدامی فوریت های پزشکی دستگاه های اجرایی کشور downloadfile24.rozblog.com/.../-سوالات-استخدامی-فوریت-های-پزشکی-د... ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی ..... رشته های شغلی فوریتهای پزشکی و ماما و کاردان بهداشت حرفه ای روزهای ... سوالات استخدامی فوریت های پزشکی دستگاه های اجرایی کشور ... a2r.ir/2015/04/03/سوالات-استخدامی-فوریت-های-پزشکی-دستگا/ ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی ….. رشته های شغلی فوریتهای پزشکی و ماما و کاردان بهداشت حرفه ای روزهای ... خرداد 1391 - دانلودنمونه سوالات استخدامی کلیه رشته ها - Blogfa www.mmit.blogfa.com/9103.aspx 330 سوال استخدامی اطلاعات سیاسی واجتماعی ومبانی قانونی + پاسخنامه ... این آزمون ۱۳۳ پرستار،۳۱ پزشک،۲۶ مسئول فوریت ‌های پزشکی، ۲۵ کاردان آزمایشگاه،۱۷ ماما، ۱۸ ... استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی سال 93 | مرجع ... www.estekhdami.org/استخدام-دانشگاه-علوم-پزشکی-ایران دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ... 7/1- نداشتن منع استخدام دردستگاههای دولتی بموجب آرای مراجع قانونی ... تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری ،35 سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کاردانی وکارشناسی ،40 سال تمام برای دارندگان ... سوالات استخدامی کاردانی دامپزشکی دستگاه های اجرایی کشور www.iqfun.ir/ssearch/6291/سوالات-استخدامی-کاردانی-دامپزشکی-دست/ ۴ روز پیش - اجرایی%20کشورTranslate this page سوالات استخدامی کاردانی ... کشور، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان ثبت احوال کشور، سازمان دامپزشکی . رشته های مورد نیاز در استخدام سازمان سنجش - دنیای اینترنت boxiaozui.com/list/رشته+های+مورد+نیاز+در+استخدام+سازمان+سنجش.html استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور در سال ۹۴ استخدام جدید سازمان .... استخدامی بهورزی فوق دیپلم بهداشت خانواده نمونه سوالات بهورزی رشته بهداشت خانواده نمونه سوالات ... استخدام سازمان دامپزشکی سال 94 | ایران استخدام iranestekhdam.ir/جزئیات-استخدام-سازمان-دامپزشکی/ ۶ روز پیش - دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی) · دانلود نمونه سوالات ... تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی ... کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه برادران) – مدارک دال ..... ادمین عزیز منابع مورد نیاز برای کاردانی دامپزشکی چیه؟ استخدام در رشته کاردانی فوریتهای پزشکی - استخدام نیوز www.estekhdamnews.com/.../استخدام%20در%20رشته%20کاردانی%20ف... آگهی های استخدام امروز, درحاشیه, پرداد, سوال ... استخدام بانک سینا بامدرک دیپلم و فوق دیپلم ،لیسانس و بالاتر ..... استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور ...