دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشتدانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی وزارت بهداشت :
خرید سوالات طبقه بندی شده استخدامی وزارت بهداشت با جواب سوالات
درباره مشاغل وزارت بهداشت و آشنایی با این رشته :
بسمه تعالی
شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست‌های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه‌ها و سیاست‌های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان‌ سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می‌شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد.
یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی­تر و ابتدایی­ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع­رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.
در بررسی چشم­انداز 20 سالۀ کشور و برنامۀ­های توسعۀ جمهوری اسلامی ایران به نکات مهمی توجه شده که مبنای برنامه­ریزی برنامه­های روابط عمومی است. تقویت نهضت نرم افزاری یکی از محورهای سیاست کلی برنامۀ چهارم توسعه و چشم­انداز 20 ساله است که یکی از مصادیق آن در حوزۀ روابط عمومی، روابط عمومی الکترونیک است. مادۀ 44 برنامۀ چهارم توسعه مشخصاً به نقش روابط عمومی در گسترش ارتباطات و تحقق جامعۀ اطلاعاتی اشاره می­کند . "اطلاع­رسانی مناسب برای تحقق ویژگی­های مورد نظر در افق چشم­انداز" یکی دیگر از مواردی است که در  برنامۀ چهارم توسعه به آن اشاره شده است.
از این رو در سال 1387 که از سوی مقام معظم رهبری سال "شکوفایی و نوآوری" نیز نام گرفته است، گذر از روابط عمومی سنتی و حرکت به سوی روابط عمومی مدرن، به عنوان یک هدف کلان در روابط عمومی وزارتخانه در نظر گرفته شد و در این زمینه تلاش­های فراوانی صورت گرفت که یکی از این تلاش­ها، راه­اندازی پایگاه اطلاع­رسانی و خدمات الکترونیک با مشارکت مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات است. این پایگاه می­کوشد اطلاعات حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به موقع و شفاف و دقیق به اطلاع هموطنان گرامی برساند. در این پایگاه  ضمن انتشار آخرین اخبار حوزۀ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر اطلاعات مفید دیگر و ارایۀ خدمات الکترونیک، «آموزش و فرهنگ­سازی سلامت» نیز مورد توجه جدی قرار می­گیرد. زیرا بر این باوریم؛ چنانچه بتوان هم فرهنگ پیشگیری از حوادث و بیمار­ی­ها را در جامعه ارتقا داد و هم فرهنگ مربوط به ملحوظ کردن معیارهای سلامتی را در تمام تصمیم گیری­ها لحاظ کرد، بی­تردید ضمن حفظ سلامت مردم، جلوی بسیاری از هزینه­ها نیز گرفته خواهد شد. به امید داشتن انسان­های سالم در جامعه­ای سالم و با نشاط. 

گروه بهداشت عمومی دانشکده بهداشت
معرفی رشته بهداشت عمومی 


گروه بهداشت عمومی دانشکده بهداشت در سال1375 همزمان با تاسیس دانشکده بهداشت فعالیت خود را آغاز نموده است وهمگام با توسعه دانشکده زمینه فعالیت گروه وتعداد اعضاء آن نیز افزایش یافته است.


ماموریت گروه :

گروه بهداشت عمومی ارتقاء دانش بهداشتی ومدیریتی در سطح ملی ، منطقه ای ونیز کمک به حفظ وارتقاء وضعیت بهداشت جوامع شهری و روستایی با تاکید بر بهداشت مناطق کویری را از طریق فعالیتهای آموزشی ، پژوهشی و خدماتی را از اهم وظایف خود می داند.
ماموریت گروه از طریق فعالیتهای زیر قابل دسترسی می باشد :

آموزش نظری وعملی دانشجویان درمقاطع کاردانی ،کارشناسی ودکترای عمومی طبق برنامه های مصوب وسرفصلهای پیش بینی شده در رشته های مرتبط با تخصص گروه .
انجام تحقیقات بنیادی، کاربردی در زمینه های مختلف بهداشت عمومی بر حسب نیاز وبر اساس اولویت های تحقیقاتی گروه وعلاقمندی اعضاء گروه .
ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مرتبط با تخصص اعضاء گروه .
نشر متون آموزشی وعلمی مورد نیاز دانشجویان .
برگزاری ومشارکت در برگزاری سمینارها وکارگاههای علمی دانشجویی در سطح دانشکده ودانشگاه .
ایجاد هماهنگی با واحدهای مربوطه در فراهم آوری زمینه مناسب آموزشی عملی دانشجویان .
ایجاد ارتباط و همکاری با سایر گروههای آموزشی دانشکده دانشگاه ونیز کمیته های موجود در سطح دانشگاه .
بعهده داشتن کارگاههای آموزشی ونیز برگزاری دوره های کارآموزی و کارورزی دانشجویان پزشکی.
بخش های موجود در گروه بهداشت عمومی  :
 

گروه در حال حاضر دارای زیر مجموعه های زیر است.

بخش آموزش بهداشت
بخش آمار حیاتی
بخش مدیریت خدمات بهداشتی
بخش بهداشت روان
بخش کارشناسی
 
هریک از بخشهای فوق دارای چهارچوب عملکردی مشخص و تحت نظر مدیر گروه فعالیت می کنند.
 

 بهداشت عمومی
الف) گرایش مبارزه با بیماریها

تعریف رشته : مبارزه با بیماریها شاخه ای از علوم بهداشتی است که دانش آموختگان آن در جهت پیشگیری ازبیماریهای واگیر وغیر واگیر فعالیت می کنند. آنها بر اساس سیاست گزاریها وبرنامه ریزی های وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی در جهت کنترل وریشه کنی بیماری ها وظایفی را تحت نظارت مسئولین بهداشتی درمانی در نظام ارائه خدمات بعهده می گیرند.

رسالت : رسالت این رشته تربیت نیروهای معتقد، آشنا وعامل به مفاهیم ، مبانی واستراتژیهای مبارزه با بیماریها وتامین ، حفظ وارتقای سلامت جامعه تحت پوشش است.
دورنما(Vision) : در این برنامه انتظار داریم در ده سال آینده

فراگیرندگان طبق آخرین استانداردهای جهانی ، آموزش ببینند
دانش آموختگان این رشته جایگاه علمی خود را در بخش مبارزه با بیماریها تثبیت نمایند.
خدمات دانش آموختگان منجر به ارتقای شاخصهای مربوط به کنترل بیماریها در جمعیت های تحت پوشش شود.

اهداف کلی :
اهداف تربیت نیرو دردوره کاردانی بهداشت عمومی با گرایش مبارزه با بیماریها عبارتند از:

تربیت نیروهایی با آگاهی وعملکرد همسو با نیازهای جامعه
تربیت نیروهایی که با موضوعاتی از قبیل : بیماریابی / غربالگری / ارجاع بیماران / پیشگیری وکنترل بیماریها / عوامل خطرزا / سیستم ارائه خدمات کشوری و... آشنا باشد.
تربیت نیروهایی که قادر باشند بیماریهای شایع بومی منطقه تحت پوشش خود را شناسایی کنند.
در پیشبرد برنامه های آموزش بهداشت نقش موثر داشته باشند.
درانجام پژوهشهای کاربردی (H.S.R) Health System Researchدخالت داشته باشند.
تربیت نیروهایی که قادر باشند بصورت چند ریشه عمل نمایند.
 
نقش ها:
دانش آموختگان این رشته درحرفه آینده خودرا درجامعه نقشهای زیررا برعهده خواهند داشت:

نقش آموزشی: آموزش به بیماران– افراد پرخطر(high-risk) ودرمعرض خطر(at-risk)
نقش پژوهشی : کمک به پژوهشهای کاربردی (HSRs) در عرصه های بهداشتی کشور
نقش پیشگیری کننده : ارائه خدمات پیشگیری سطح نخست،اول، دوم وسوم با انجام اقداماتی غربالگری بیماریها وکمک به تشخیص ودرمان بیماریها، تحت نظارت پزشک مسئول
نقش اجرایی : انجام امور اجرایی مربوط به حرفه
طول دوره : 4 تا 6 ترم
تعداد واحدهای درسی :67 واحد درسی
واحدهای گرایش مبارزه با بیماریها به ترتیب زیر تقسیم می شود:

عمومی 13 واحد
پایه 10 واحد
اصلی 14 واحد
اختصاصی 18 واحد
کارآموزی 12 واحد
بهداشت عمومی
 
ب) گرایش بهداشت خانواده
تعریف رشته : رشته بهداشت خانواده ، شاخه ای از علوم بهداشتی است که دانش آموختگان آن ، جهت تامین،حفظ وارتقای سلامت اعضای خانواده ، به ویژه مادران وکودکان می کوشند.
دانش آموختگان این رشته برای به ثمر رساندن برنامه های بهداشتی ، باتاکید بر مراقبت از اعضای خانواده بازوهای اجرایی موثری هستند که وظایف خود را تحت نظارت مسئولین بهداشتی – درمانی در نظام ارائه خدمات بهداشتی – درمانی به انجام می رسا نند.

رسالت: رسالت موسسات آموزشی تربیت کننده نیرو دررشته بهداشت خانواده،  تربیت نیروهای آشنا ، معتقد وعامل به مفاهیم ،مبانی وراهکارهای تامین – حفظ و ارتقای سلامت برای اعضای بهداشت خانواده است.
دورنما (Vision):

دستیابی به آخرین دستاوردهای علمی وتکنولوژیک بهداشت عمومی در شاخه بهداشت خانواده در سطح استانداردهای جهانی در طول 10 سال آینده
تثبیت جایگاه علمی دانش آموختگان رشته در نظام ارائه خدمات کشور
ارتقای شاخصهای مهم سلامت در خانواده های تحت پوشش خدمات دانش آموختگان
 

اهداف کلی:

آشنایی فراگیرندگان این رشته با مفاهیم مرتبط با چگونگی تامین،حفظ وارتقای در سطح جامعه به ویژه برای اعضای خانواده
کسب اطلاعات وتوانمندی های نگرشی وعملی ضروری در زمینه های شیوه های آموزش در جامعه – نحوه مراقبت ازاعضای خانواده – راهنمایی خانواده ها- پژوهشهای کاربردی ومدیریت کنترل بیماریها

نقش ها:

نقش آموزشی : آموزش به خانواده ها بویژه مادران در زمینه های مختلف حرفه ای با هدف ارتقای سطح آگاهی ، نگرش وعملکرد بهداشتی درمانی
نقش مراقبتی وپایشی : مراقبت ازاعضای خانواده ها ، بویژه مادران وکودکان وپایش سلامت آنها در نظام ارائه خدمات بهداشتی درمانی
نقش مشاوره ای : راهنمایی خانواده ها درباره مشکلات مربوط به سلامت اعضای خانواده
نقش پژوهشی : کمک به پژوهشهای کاربردی (HSRS) در عرصه های بهداشتی کشوری
نقش اجرایی : کمک به مسئولین در اجرای برنامه های بهداشتی نظیر: کنترل اپیدمی ها، شرایط اضطراری و...
طول دوره: 4تا 6 ترم
تعداد واحدهای درسی : 67 واحد درسی
واحدهای گرایش بهداشت خانواده به ترتیب زیر تقسیم می شود.

عمومی 11 واحد
پایه 10 واحد
اصلی 13 واحد
اختصاصی 21 واحد
کارآموزی 12 واحد
 
بهداشت عمومی (کارشناسی) :
 
شاخه اساسی علوم بهداشتی است. دانش آموختگان آن در جهت حفاظت، ارتقاء وبازسازی سلامت افراد جامعه فعالیت می کنند. دانش آموختگان این رشته باید مجهز به مجموعه ای ازعلوم، مهارتها واعتقاداتی باشند که در جهت توسعه وارتقاء سلامت جامعه تلاش نمایند.

رسالت: رسالت رشته کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی آموزش وتربیت نیروهای آشنا، معتقد وعامل به مفاهیم ، مبانی وراهکارهای تامین ، حفظ وارتقاء سلامت برای جامعه ، خانواده و فرد است.
چشم انداز(Vision) : فراگیرندگان ضمن تبیت جایگاه خود در بخش بهداشت وآموزش بر اساس استانداردهای جهانی امکان جذب در بازار کار ورفع نیاز جامعه را ایجاد نمایند.
اهداف :

با آگاهی وعملکرد همسو با نیازهای محیط ، جامعه، خانواده وفرد وبا ارزیابی
از چگونگی اثر گذاری عوامل انسانی ، محیطی، اقتصادی و اجتماعی بر چگونگی تامین ، حفظ وارتقاء سلامتی در سطوح مختلف آشنا باشند.
از چگونگی مداخله از طریق نیاز سنجی ها ، آموزش بهداشت ، کنترل اپیدمی ها ، مراقبت از چگونگی تغذیه وتغییر در شاخصهای سلامتی در سطح سلامت جامعه آگاهی داشته باشند.

نقش ها:

نقش آموزشی : آموزش به افراد تحت پوشش
نقش پژوهشی : کمک به پژوهشهای کاربردی (HSR) در عرصه های بهداشتی کشور
نقش مراقبتی : شرکت در برنامه های مصوب وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در سطح کل جامعه مانند مراقبت از رشد وتکامل کودکان ، مراقبت از مادران باردار و... با عنایت به سطوح سه گانه وپیشگیری
نقش اجرایی :
شرایط ونحوه پذیرش دانشجو:
 

1- رشته های کاردانی مورد قبول
 

بهداشت عمومی - بهداشت عمومی ( گرایش بهداشت خانواده)
بهداشت مدارس - بهداشت عمومی (گرایش مبارزه با بیماریها)
پرستاری دندانپزشکی - بهداشت دهان ودندان
راهنمای بهداشت عمومی
 
2- مواد امتحانی وضرایب آنها :
نام درس ضرایب
1) آمارحیاتی واصول وکلیات اپیدمیولوژی
2) اصول تغذیه
3) اصول وکلیات خدمات بهداشتی(روان-محیط – میکروب)
4)جمعیت شناسی وتنظیم خانواده
5) مصون سازی وبرنامه ایمن سازی کشوری
6) اپیدمیولوژی بیماریهای شایع در ایران 3

طول دوره : 4 تا 6 ترم
تعداد واحدهای درسی : 65 واحد
واحدها:

عمومی : 9 واحد
پایه واصلی : 11 واحد
اختصاصی : 23 واحد
کارآموزی درعرصه: 12 واحد
برنامه کارآموزی در عرصه دانشجویان رشته بهداشت عمومی
 

هدف کلی :
دوره کارآموزی در عرصه دانشجویان بهداشت عمومی به منظور کسب تجربه ومهارتهای عملی لازم در جهت آمادگی فرد برای ورود به بخش بهداشت وشناخت سیستم عرضه خدمات وآشنایی با فرآیندهای جاری سیستم پیش بینی گردیده است.
این دوره براساس اهداف پیش بینی شده دردو بخش کارآموزی شهری وروستایی اجرا می گردد.
برنامه اجرایی کارآموزی در عرصه شهری
برنامه اجرایی کارآموزی در عرصه روستایی
کارآموزی در فیلد روستا
برگزاری کارگاه(4- 3 روزه)
مراحل اجرای کارآموزی اعزام به روستا (2 هفته)
برگشت از روستا وبرگزاری امتحان
 برگزاری کارگاه آموزش (Work Shap) – محل برگزاری آموزشگاه بهورزی (4-3روز)
خانه های بهداشت (2 هفته)

الف ) کارگاه آموزشی (Work Shap) :
توجیه دوره ومبانی فلسفه کارگاه
رویکرد جدید آموزش بهداشت و آشنایی با اصول واجزاPHC
آشنایی دانشجویان با مراقبتهای اطفال- مادران – تنظیم خانواده – واکسیناسیون
آشنایی با مراقبت های بهداشت محیط – حرفه ای
آشنایی با مراقبت های بهداشت دهان ودندان – تغذیه
آشنایی با بیماریهای واگیر و غیر واگیردر سیستم شبکه
ب) خانه های بهداشت : مستقر شدن دانشجویان به مدت 2 هفته

1 روز اسکان وآشنایی با بهورز خانه بهداشت
2 روز مشاهده فعالیت ها وآشنایی با دفاتر وانوع مراقبتهای خانه بهداشت با روستای محل کارآموزی
4 روز انجام فعالیتها ومراقبتهایی که در خانه بهداشت انجام می گیردبا همکاری بهورز از مرحله پذیرش مراجعه کننده تا ارائه خدمات وثبت در دفتر وانجام آموزش بهداشت.
4 روز بررسی واجرای طرح انتخاب شده
فعالیت دانشجویان در ساعاتی که خانه بهداشت تعطیل است.
بازدید از منازل وارائه آموزش بهداشت وپیشگیری بیماران وارائه مراقبتهای لازم به آنها.
2 روز بررسی وضعیت تنظیم خانواده وتشکیل جلسات آموزشی برای اجرای تنظیم خانواده
2 روز بازدید از فعالیتهای بهداشت محیط واماکن عمومی همراه با ارائه آموزش بهداشت
2 روز بازدید از فعالیت های بهداشت مدارس وتشکیل جلسات آموزش بهداشت

کارآموزی شهری:
1- برگزاری کارگاه (5-4 روزه)
2- معرفی دانشجویان به مراکزیا واحدها به همراه ارائه
مراحل اجرای کارآموزی سرفصل ولیست نمره
3- ارائه برنامه زمان بندی کارآموزی وسرفصل به دانشجویان
4- انجام کارآموزی بر طبق برنامه
5- دریافت نمره از مسئولین واحدها یا مربیان

کارآموزی دانشجویان کارشناسی بهداشت عمومی
دانشجویان بهداشت عمومی در حین کارآموزی شهری مقالات خود را تدوین کرده ودر پایان کارآموزی شهری مقالات تهیه شده را در سمینار بهداشت مناطق روستایی ارائه نمایند.
- کارآموزی در مرکز بهداشت شهرستان: به مدت 2 هفته زیرنظرمسئول وکارشناسان واحدهای مورد نظر انجام می شود.
- کارآموزی روستا وارائه مقاله وبرگزاری سمینار در پایان کارآموزی : بعد ازانجام کارگاه 3 روزه واعزام به روستا طبق سرفصل کارآموزی روستا فعالیتهای روزانه بهورز را انجام داده وبعد ازنیازیابی واولویت بندی مشکلات روستا موضوعی را جهت تهیه مقاله انتخاب کرده وداده های خود راجمع آوری وبعد از برگشت ازروستا با انتخاب استاد آمار و راهنما موضوع را بصورت مقاله تهیه کرده ودر پایان وارد کتابچه مقالات شودومقالات بصورت Power Point در سمینار ارائه دهند.
-کارآموزی کامپیوتر: آموزش کامپیوتر بصورت تدریجی درطول ترم انجام می شود. دانشجویان نرم افزارهای Word ، Power Point ،Windows را آموزش می بینند.
- کارآموزی مراکز شهری: به مدت27 روز با فعالیتهای مراکز در بخشهای مادر وکودک، محیط ، حرفه ای ، واکسیناسیون ، بهداشت مدارس ونیازیابی وکلاسهای مشاوره ی قبل از ازدواج به کارآموزی خواهند پرداخت.
- کارآموزیهای تخصصی: معرفی دانشجویان به آسایشگاه معلولین وسالمندان گلابچی ، آزمایشگاه آب ومواد غذایی ،بخش زایمان بیمارستان شبیه خوانی
- پروژه کارآموزی: مسئولیت این بخش بعهده استاد راهنماست .
- اداره آمار: آشنایی با وظایف وعملکرد اداره آمار دانشگاه علوم پزشکی کاشان

کارآموزی دانشجویان کاردانی بهداشت خانواده
زمان کارآموزی : در ترم چهارم تحصیلی ارائه می شود.
محل کارآموزی :
1) درمراکز، خانه های بهداشتی شهری در 2 سطح سیستم شبکه به انجام کارآموزی مشغول می باشند.
الف) کارآموزی مادر وکودک: درمراکز بهداشتی با مراقبتهای مادران باردار– تنظیم خانواده – بهداشت مدارس – مراقبت اطفال و واکسیناسیون آشنا می شوند.
ب) بهداشت محیط وحرفه ای : در طی یک هفته در واحد بهداشت محیط وحرفه ای موظف به گذراندن کارآموزی می باشند.
ج) مشاوره قبل از ازدواج : دانشجویان بصورت تدریجی در طول ترم در بخش مشاوره قبل از ازدواج در مرکز گلابچی مشغول به انجام کارآموزی می باشند.
2) کارآموزی در خانه های بهداشت( سطح یک سیستم شبکه) :
به منظور آشنایی با اصول PHC وارائه خدمات بهداشتی در خانه های بهداشت بعد از کارگاه آموزشی در آموزشگاه بهورزی به مدت 2 هفته وتمام وقت در روستا مستقر می شوند.
کارآموزی دانشجویان کاردانی مبارزه با بیماریها:
زمان کارآموزی: ترم چهارم تحصیلی
محل کارآموزی : در2 سطح سیستم شبکه به انجام کارآموزی مشغول می باشند.
الف) کارآموزی مبارزه با بیماریها : اکیپ سیار: درمانگاه گلابچی – واحد مبارزه با سل (درمانگاه مسلم بن عقیل)- واحد زنجیره سرما(ستاد مرکزی دانشگاه)- مشاوره قبل از ازدواج (درمانگاه گلابچی )– مرکز برنامه های بهداشت وروان (درمانگاه مسلم بن عقیل)– آزمایشگاه التور ومالاریا (درمانگاه فاطمیه) – واکسیناسیونEPI (مراکز شهری) – حشره شناسی (گروه بهداشت محیط)
ب) بهداشت محیط وحرفه ای : دانشجویان باید در طی یکی هفته در واحد بهداشت محیط وحرفه ای به گذراندن کارآموزی بپردازند.
ج) کارآموزی مادر وکودک: جهت آشنایی با خدمات بهداشت مادر وکودک وتنظیم خانواده ومراقبت اطفال، دانشجویان به یکی از مراکز شهری فرستاده می شوند.
د) کارآموزی در خانه های بهداشت (سطح یک سیستم شبکه ) : به منظور آشنایی با اصول PHC وارائه خدمات بهداشتی در خانه های بهداشت بعد ازگذرانیدن کارگاه آموزشی در آموزشگاه بهورزی به مدت 2 هفته تمام وقت در روستا مستقرمی شوند.
تذکر: دانشجویان قبل از کارآموزی شهری وروستایی طی دو مرحله کارگاه با مباحث مورد نظر در بخشهای مختلف جهت انجام کارآموزی آماده می شوند.
کلمات کلیدی


دانلود رایگان سوالات استخدامی وزارت بهداشت - نمونه سوالات ... bartarinketab.ir/post/432 در آزمون استخدامی وزارت بهداشت از رشته های مختلفی پذیرش می شود، سوالات این آزمون نیز مانند سایر آزمون ها از دو بخش عمومی و تخصصی تشکیل شده است که معمولا بیش ... نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت | «ای استخدام» | آگهی های ... www.e-estekhdam.com/دانلود-سوالات-استخدامی-وزارت-بهداشت/ دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشکده های علوم پزشکی. این سوالات نمونه سوالات پیشنهادی تیم آموزشی سایت ای-استخدام می باشد. شما با مطالعه این نمونه سوالات ... شما از این صفحه چندین بار بازدید کرده‌اید. آخرین بازدید: 1/14/15 دانلود سوالات آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی کشور ... www.e-estekhdam.com/دانلود-سوالات-آزمون-استخدامی-تعزیرات/ این نمونه سوالات استخدامی در مرداد ماه سال ۹۳ تنظیم و بروز رسانی شده است. مجموعه ی زیر شامل سوالات زیر ... نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت · نمونه سوالات استخدامی ... شما از این صفحه 2 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 12/14/14 دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت (با پاسخنامه) shop.iranestekhdam.ir/employ-سوالات-آزمون-استخدامی-وزارت-بهداشت.html این محصول حاوی نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت و سایر ارگان ها به همراه محصول ویژه نمونه سوالات مصاحبه ی حضوری و گزینش به صورت سوال و جواب تستی و ... دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت - استخدام دهوند dehvand.ir/jobs/نمونه-سوالات-آزمون-استخدامی-وزارت-بهد/ ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - لینک دانلودنمونه سوالات مصاحبه های حضوری و گزینش استخدامی (دانلود رایگان) تعداد کل سوالات 193، به همراه پاسخنامه کلیدی سوالات تعداد صفحات ... نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی وزارت بهداشت و علوم ... kandoocn.com › بانک سوال مجموعه ای از نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت و سایر ارگانها گردآوری شده است که در قالب 12 فایل PDF ارائه می شود: یازده فایل PDF: شامل نمونه سوالات آزمون ... سوالات استخدامی وزارت بهداشت | نمونه سوال استخدام و پیام نور www.digitaliran.ir/employment.../سوالات-استخدامی-وزارت-بهداشت.html دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت. این مجموعه سوالات در ۲۰ آبان سال ۹۳ بروز رسانی شده است. مجموعه ی زیر شامل سوالات زیر است : ( تمامی این سوالات دارای پاسخنامه ... دانلود نمونه سوالات استخدام وزارت بهداشت alverchi.ir/product.php?id_product=21 این محصول شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت می باشد که بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قابل دانلود می باشد.برای خرید به قسمت توضیحات مراجعه نمایید . دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت (مجموعه کامل) shop.estekhdamat.ir/سوالات-استخدامی-وزارت-بهداشت.html استخدام در وزارت بهداشت از طریق برگزاری آزمون عمومی و تخصصی انجام میگیرد. شما میتوانید با مطالعه نمونه سوالات سال های گذشته آزمون استخدامی وزارت بهداشت و. منابع و نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت (دروس عمومی) www.madkala.ir › سوالات استخدامی › وزارت بهداشت و درمان نام محصول : منابع و نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت و درمان. مجموعه کامل دروس عمومی همراه با پاسخ. درس نکات کلیدی ، سوالات چهار گزینه ای. از آنجا که در آزمون های ...