دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد سیرجان ایرانیاندانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی فولاد سیرجان ایرانیان :
سوالات کامل آزمون استخدامی فولاد ایرانیان + پاسخنامهآگهی استخدام جدید  فولاد سیرجان ایرانیان :

آگهی استخدام  فولاد سیرجان ایرانیان در اردیبهشت 94:

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در کرمان، مجتمع‌ بردسیر (کیلومتر ۷ جاده نگار) و مجتمع سیرجان (کیلومتر ۵۰ جاده سیرجان-شیراز) از بین واجدین‌ شرایط (مرد) در مقاطع تحصیلی  فوق‌دیپلم و لیسانس از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه(فنی، تخصصی، مهارتی و روانشناختی) و به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می‌نماید.

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی www.hrsisco.ir مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۲  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.شرایط عمومی:

1.      تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2.      تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

3.      نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد

4.      عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح

5.      داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم غیر پزشکی

6.   داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تأیید مراجع پزشکی معتبر شرکت

شرایط سنی:

1-  حداکثر سن قابل قبول برای داوطلبان فوق‌دیپلم 26 سال (متولدین 68/2/1و بعد از آن) و لیسانس  30 سال (متولدین 64/2/1 و بعد از آن) می‌باشد.

2-    مدت زمان سربازی به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

3-  سابقه کار مفید و مرتبط با رشته ی تحصیلی، و یا سابقه کار مرتبط در شرکت های پیمانکاری مستقر در مجتمع های شرکت فولاد سیرجان ایرانیان که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

 

تذکرات مهم:

1- متقاضیان بومی استان کرمان و شهرستان بردسیر یا سیرجان در اولویت قرار دارند. بومی به فردی اطلاق می‌گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشد:

1- 1- محل تولد یا محل صدور شناسنامه فرد، یکی از توابع شهر مورد نظر  باشد.

2- 1- طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی(ابتدایی،راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهر مورد نظر

توضیح 1 : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل سه سال از سنوات تحصیلی آنها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از توابع شهر مورد نظر  باشد نیز بومی تلقی می‌شوند.

2- کارکنان شرکتهای پیمانکاری و پروژه­ای مرتبط و مستقر در مجتمع فولاد بردسیر یا سیرجان که در این مجتمع‌ها مشغول به کار بوده و سوابق کاری آنها به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد.

3- متقاضیانی که قبلاً در آزمون‌های جذب نیروی فولاد سیرجان ایرانیان شرکت نموده و پذیرفته نشده‌اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بایستی مطابق مفاد این اطلاعیه مجدداً ثبت نام و در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.

4-  محل خدمت متقاضیان، بنا بر شغل و مقطع تحصیلی انتخابی فرد متقاضی در محل‌های اعلام شده در جدول فوق می‌باشد.

5-  پذیرفته‌شدگان نهایی تابع قانون کار و تأمین اجتماعی خواهند بود.

6-  پذیرفته‌شدگان نهایی در طی دوره آزمایشی سه ماهه مورد ارزیابی قرار گرفته و در
      صورت عدم رضایت از عملکرد ایشان در هر زمان، بدون هیچگونه قید و شرط و با رعایت
      مفاد قانون کار، به خدمت آنها خاتمه داده خواهد شد.

7-  شرکت فولاد سیرجان ایرانیان هیچ‌گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته‌‌شدگان نخواهد
     داشت.

8- معاینات پزشکی و آزمون‌های سلامت و توانایی جسمانی برای فعالیت در محیط‌های صنعتی و مشاغل مورد نیاز صورت می پذیرد. لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می‌باشد.

9- با توجه به اینکه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد. لذا پذیرفته شدگان نهایی می‌بایست صرفا با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده به کار در مجتمع ‌های سیرجان و بردسیر مشغول گردند و هیچگونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده قابل قبول و اعمال نمی‌باشد.

سوالات کامل آزمون استخدامی فولاد ایرانیان + پاسخنامه
نحوه ثبت نام و ارسال مدارک :

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ 1394/02/12مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی اعلام شده فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند.

·        فایل اسکن شده عکس داوطلب 4×3 با زمینه سفید

·        فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی منطبق با جدول فوق

·        فایل اسکن شده پشت و رو کارت ملی

·        اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز اضافه شود)

·        اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی

·        اسکن گواهینامه‌های معتبر مورد نیاز

·        اسکن رزومه‌کاری، سوابق و بیمه تأمین‌اجتماعی

توضیح 1 : اسکن کلیه مدارک می‌بایست با فرمت JPG یا PDF با حجم کمتر از 100 کیلوبایت ذخیره شود.

 تذکر : لازم به توضیح است مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون میبایست پس از پایان ثبت‌نام کد پیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.به ثبت‌نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسؤلیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

 توضیح 2: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به ‌عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ می‌گردد.

 (توضیح مهم: در زمان مصاحبه لازم است نسخه‌ی اصل کلیه مدارک ارائه شده در پایگاه اینترنتی توسط متقاضی تسلیم گردیده و مطابق با اصل گردد.)

توضیح 3 : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

توضیح 4: در کلیه مراحل ممکن است درصورت نیاز به صورت پیامک یا تماس تلفنی به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد،  لذا لازم است در اعلام اطلاعات و شماره تلفن دقت کافی مبذول گردد.

 زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

1-    دریافت کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان از روز 94/03/04 تا پایان 94/03/07، از طریق پایگاه اینترنتی مذکور طبق شماره رهگیری ارائه شده، امکان‌پذیر است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ورود به جلسه به سالن آزمون جلوگیری خواهد شد.

 

2-    آزمون در روز جمعه مورخ 1394/03/08 برگزار خواهد شد و اطلاعات لازم در طول تاریخهای اعلام شده برای دریافت کارت از طریق پایگاه اینترنتی اطلاع‌رسانی خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به آگاهی داوطلبان خواهدرسید.

 موادآزمون:

1- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌‌های نادرست برگزار می‌گردد.

2-آزمون کلیه‌ی مقاطع تحصیلی شامل40 سؤال عمومی و 50 سؤال تخصصی می‌باشد. سؤالات عمومی شامل معارف‌اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و هوش و استعداد تحصیلی و سؤالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشتة دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

توضیح: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.

اعلام نتایج آزمون :

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه در پایگاه اینترنتیhrsisco.ir  متعاقباً اعلام خواهد شد.کلمات کلیدی

دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت مجتمع فولاد سیرجان shop.iranestekhdam.ir/سوالات-استخدامی-شرکت-مجتمع-فولاد-سیرج.html شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، از ... جهت آمادگی بیشتر داوطلبان آزمون استخدامی مجتمع فولاد سیرجان، نمونه سوالاتی (عمومی) ... ۱- تمام محصولات فروشگاه ایران استخدام به صورت فایل دانلودی می باشند و شما به ... سوالات استخدامی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان - نت دی ال | ... netdl.ir/سوالات-استخدامی-شرکت-فولاد-سیرجان-ایر/ این مجموعه با نام نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان توسط گروه نت دی ال جهت آزمون پیش روی این شرکت به منظور آشنایی داوطلبان گرامی با نحوه سوالات ... نمونه سوالات استخدامی فولاد مبارکه | «ای استخدام» | آگهی های ... www.e-estekhdam.com/نمونه-سوالات-استخدامی-فولاد-مبارکه/ مناسب برای آزمون های فولاد مبارکه اصفهان ، هرمزگان، شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر و جهان فولاد .... سلام سوالات تخصصی ماشین ابزار را دارید برای فولاد مبارکه اصفهان. شما از این صفحه 2 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 11/14/14 استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان در سال 94 | «ای استخدام» www.e-estekhdam.com/استخدام-شرکت-فولاد-سیرجان-ایرانیان/ ۱ روز پیش - شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در .... دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی. استخدام فولاد سیرجان ایرانیان dehvand.ir/337106/ ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 25 اسفند 93 – استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان -استخدام فولاد سیرجان در کرمان ... شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به منظور تأمین منابع انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در .... فروشگاه اینترنتی نمونه سوالات دهوند دارای گواهی نماد اعتماد ... ثبت نام استخدام فولاد سیرجان سال 94 :: دانلود سوالات آزمون ... bank-soal.blog.ir/1394/02/09/ثبت-نام-استخدام-فولاد-سیرجان-سال-94 ۱ روز پیش - آگهی استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان دراردیبهشت ۹۴. شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود ...