دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی شاتلدانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی شاتل :
خرید سوالات استخدامی با جواب


درباره مشاغل شاتل و آشنایی با این شرکت :

شاتل در یک نگاه

گروه شرکت‌های شاتل (آریا رسانه تدبیر)، بزرگ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در کشور است که توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، خدمات کارسازی را در این حوزه به مشتریان سراسر کشور ارایه کند. شاتل اولین ارایه‌کننده‌ی خدمات +ADSL2 در کشور است.

هم‌اکنون، گروه شرکت‌های شاتل با بیش از ٩۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص، با گسترش دامنه­‌ی توزیع خدمات خود در  استان­‌های مختلف از طریق چهار شعبه و نزدیک به ٢۰۰۰ نفر نیروی انسانی در بیش از صد نمایندگی رسمی در سراسر کشور و بیش از یک هزار عامل فروش، توانسته است سراسر کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و بزرگ­‌ترین سهم از مشتریان بازار اینترنت و خدمات تکمیلی آن در کشور را به ویژه در حوزه­‌ی ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 به خویش اختصاص دهد.

 هیات مدیره گروه شرکت‌های شاتل 


با توجه به رشد نیروی انسانی گروه شرکت­‌های شاتل و نمایندگان این گروه در سراسر ایران، شاتل در سال ١‎٣‎٨٨، اقدام به تاسیس “مرکز آموزش و پژوهش شاتل” کرده است. مهم‌­ترین مسئولیت این مرکز که در ساختمان و تشکیلاتی مجزا فعالیت خود را آغاز کرده، انجام امور آموزشی بیش از دو هزار نفر کارکنان و همکاران نمایندگی این مجموعه و راهبری امور پژوهشی مرتبط با فعالیت شاتل است.

 زیرساخت‌های قانونی

دارنده پروانه انتقال داده‌ها PAP
دارنده پروانه ISDP تقریبا در کلیه استان‌های کشور
دارنده رتبه یک در بخش Provider و شبکه داده شورای عالی انفورماتیک کشور
گواهی‌نامه صلاحیت پیمان‌کاری وزارت کشور
 مهم‌ترین افتخارات و دستاوردهای شاتل

بالاترین سهم بازار
بزرگ­‌ترین مصرف کننده­‌ی پهنای باند در کشور
انتخاب به عنوان رتبه اول اپراتور برتر در همه‌ی سال‌های ارزیابی توسط وزارت ICT
کسب تقدیر سه ستاره تعالی سازمان (EFQM)
کسب تقدیر یک ستاره در جایزه ملی کیفیت (ICTINQA)
دریافت استاندارد بین‌المللی اعتماد مشتریان از سوی اتحادیه اروپا در سال ١۳۹٢
دریافت تندیس و لوح نشان نوآوری در کیفیت خدمات اینترنتی از نهمین اجلاس سران و مدیران ناپک در سال ١۳۹٢
دارای گواهی‏‌نامه‏‌ی ISO9001:2008 از IMQ ایتالیا
دارای گواهی‌نامه‌ی ISO14001:2004 از IMQ ایتالیا
دارای گواهی‌نامه‌ی ISO10002:2004 از IMQ ایتالیا
دارای گواهی‌نامه‌ی ISO18001:2007 از IMQ ایتالیا
دارای گواهی‌نامه‌ی ISO10004:2012 از IMQ ایتالیا
دارای گواهی‌نامه‌ی ISO10015 از IMQ ایتالیا
انتخاب به عنوان برند محبوب اینترنت پرسرعت کشور و دریافت تندیس زرین جشنواره در همه سال‌های برگزاری جشنواره برندهای برتر
 شرکای استراتژیک

این شرکت برای ارایه‌ی گسترده خدمات و محصولات خود همکاری نزدیک با شرکای استراتژیک و بین‌المللی دارد. هم‌اینک شرکت شاتل شریک انحصاری شرکت ZyXEL (یکی از مشهورترین تولیدکنندگان تجهیزات اینترنت پرسرعت در جهان) است. افزون براین، به عنوان شریک تجاری شرکت Kaspersky که یکی از چند شرکت برتر ارایه کننده محصولات امنیتی در جهان است، محصولات امنیتی متنوع و متفاوتی براساس نیاز کاربران و شرکت‌ها، ارایه می‌دهد.

مهم‌ترین فعالیت‌ها

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های گروه شرکت‌های شاتل، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی ارایه خدمات دست‌رسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی درکشور را می‌توان به صورت موارد زیر برشمرد:

ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن همچون VPN و ...
ارایه­‌ی خدمات مکالمه تلفن بین المللی (VoIP)
ارایه­‌ی خدمات تهیه و نصب تجهیزات شبکه‌های دست‌رسی و تجمیع برای شرکت‌های مخابراتی و سازمان‌های بزرگ
ارایه­‌ی خدمات پهنای باند Broadband به صورت  Wireless و DSL
ارایه­‌ی راهکارهای خاص برقراری ارتباطات نقطه به نقطه یا شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN) سازمان‌ها
ارایه­‌ی خدمات مرکز داده‌ها و راهکارهای تکمیلی آن
ارایه‌­ی راهکارهای امنیتی اینترنتی  (Kaspersky internet security 2014)
ارایه­‌ی خدمات پشتیبانی فنی از کلیه‌ی خدمات برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی


کلمات کلیدی:
شاتل-حضور در جلسه مصاحبه www.shatel.ir/Interview/default.loco Translate this page پس از بازبینی‌های اولیه، در صورتی که رزومه‌ی شما از سوی واحد منابع انسانی شاتل پذیرفته شود، شما به یک مصاحبه‌ی استخدامی (که به آن کمیته‌ی استخدام گفته می‌شود) ... استخدام نیوز - مطالب ابر سوالات استخدام گروه شرکت های شاتل www.estekhdamnews.com/.../سوالات%20استخدام%20... Translate this page استخدام نیوز - گروه شرکت های شاتل دعوت به همکاری می نماید. ... در هر آزمونی آشنایی با سوالات و منابع آن آزمون بسیار مهم بوده و به موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد. استخدام شرکت شاتل در تهران و کرج | «ای استخدام» | آگهی های ... www.e-estekhdam.com/استخدام-شرکت-شاتل-در-تهرا... Translate this page Nov 27, 2013 - گروه شرکت های شاتل نیازمند کارشناس خدمات فنی مشتریان ، حداقل کاردانی ... در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اینجا کلیک کنید. استخدام شرکت شاتل - پرتال دانشگاهی کشور news.eshetab.com › آخرین اخبار Translate this page استخدام شرکت شاتل, شرکت شاتل, استخدام92, استخدام22خرداد ماه. ... نمونه سوالات استخدامی. بیشتر. سمینار و کنفرانس ها ... خانه » آخرین اخبار » استخدام شرکت شاتل ... آگهی استخدام در شرکت شاتل | مرجع آگهی های استخدامی www.estekhdami.org/آگهی-استخدام-در-شرکت-شاتل Translate this page شرکت شاتل در تهران و کرج استخدام می کند. ... سیستم آزمون مجازی شامل هزاران سوال عمومی استخدامی با قابلیت تولید کارنامه هوشمند آنلاین، توانایی تعیین مواد امتحانی. استخدام کارشناس خدمات فنی مشتریان در شاتل | استخدام www.estekhtam.com/استخدام-کارشناس-خدمات-فنی-مش... Translate this page Jun 11, 2013 - در شرکت شاتل هرگونه مشکلات فنی مشترکین توسط کارشناسان خبره بررسی و تا ... استخدام در تهران و کرج ... سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو ۹۴. استخدام شرکت‌های شاتل در بهمن 93 | استخدام www.estekhtam.com/استخدام-شرکت‌های-شاتل-در-بهمن... Translate this page Jan 27, 2015 - شما اینجا هستید: خانه » آگهی » استخدام شرکت‌های شاتل در بهمن ۹۳ .... پاسخگویی به سوالات مشتری در خصوص کالا و فرآیند تحویل; بهبود کیفیت ... استخدام کارمند در گروه شرکتهای شاتل | استخدام www.estekhtam.com/استخدام-کارمند-در-گروه-شرکتها... Translate this page Jul 23, 2014 - گروه شرکتهای شاتل استخدام می کند کارمند خرید مسلط به Word و Excel وتایپ سریع باروابط ... سوالات استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور