دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانیدانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی بیمه خدمات درمانی :
خرید سوالات استخدامی بیمه خدمات درمانی با جواب

آشنایی با مشاغل بیمه خدمات درمانی :
کارگزار بیمه شخصی است که در مقابل دریافت کارمزد از شرکت بیمه گر، واسطه انجام معاملات بیمه بین بیمه گذار و بیمه گر بوده و شغل او منحصرا ارائه خدمات بیمه ای می باشد.

همگام با پیچیده تر و تخصصی تر شدن زمینه های مختلف زندگی، نیاز به متخصصان حرفه ای برای برخورد عاقلانه با مسایل و مشکلات زندگی، بیش از پیش احساس می شود. در عرصه بیمه نیز که امروزه صنعتی پیچیده محسوب می شود، یک کارشناس آگاه به علوم بیمه لازم است که در کنار آشنایی با انواع خدمات بیمه، در یافتن بهترین شرکت بیمه به بیمه گذار کمک کند.

انتخاب بیمه مناسب در بسیاری موارد برای بیمه گذار کار ساده ای نیست. بررسی بیمه گرهای موجود در کشور، نوع پوشش، سوابق و نوع خدمات آنها برای بیمه گذارها سخت و مشکل است. کارگزار رسمی بیمه این کار را برای بیمه گذار ساده می کند. او نقش نماینده و مشاور بیمه گذار را داشته و بدون دریافت هیچ هزینه ای از بیمه گذار، بهترین نوع بیمه با بالاترین کیفیت را به او پیشنهاد می کند. همچنین در صورت بروز خسارت احتمالی، وظیفه پیگیری دریافت مبلغ خسارت از شرکت بیمه گر برای بیمه گذار را  بر عهده دارد.

کارگزار رسمی بیمه با شرکت ها و موسسات بیمه در کشور که از بیمه مرکزی مجوز فعالیت اخذ نموده اند همکاری می نماید. در واقع کارگزار ارتباط بین شرکت بیمه و مشتری را برقرار می کند. او با استفاده از اطلاعات خود از بازار بیمه، مناسب ترین راهکارها و رویه ها را برای افراد و مشتریان تجاری خود پیدا می کند. کار کارگزار بیمه از موارد جزئی بیمه ای مانند انواع بیمه مربوط به افراد تا موارد کلان تر مانند بیمه های تجاری و مربوط به شرکت های بزرگ را شامل می شود.

کارگزار بیمه باید دارای پروانه کارگزاری رسمی بیمه از بیمه مرکزی کشور و کد همکاری از کلیه شرکت های بیمه دولتی و خصوصی باشند. برای گرفتن پروانه کارگزاری افراد باید دارای شرایط خاصی باشند که در فایل زیر می توانید آنها را ببینید.

شرایط اعطای پروانه کارگزاری رسمی بیمه

ساعت کاری این شغل مانند بسیاری از مشاغل اداری دیگر به صورت استاندارد و معمولا از ساعت 8 تا 5 بعد از ظهر است. البته از آنجا که درآمد کارگزار بیمه به میزان فعالیت و کارمزدی قراردادهای او بستگی دارد، ساعت کاری این شغل هم می تواند منعطف باشد به طوری که کارگزار گاهی حتی در روزهای تعطیل هم کار می کند.

فضای کاری کارگزار بیمه در دفاتر کاری او می باشد. آنها بیشتر ساعات کاری خود را در این دفاتر گذرانده و از طریق تلفن، ایمیل و... با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند. البته گاهی نیز برای مذاکرات بیشتر به محل کار مشتری مراجعه می کند.

 
وظایف کارگزار بیمه

    دریافت اطلاعات لازم از مشتریان برای ارزیابی نیازهای بیمه ای آنها – به عنوان مثال کارگزار با بررسی سن، سوابق بیماری و میزان درآمد بیمه گذار، نوع بیمه ای را که برای او مناسب است را تعیین می کند.

    جستجوی شرایط شرکت های بیمه گر و مقایسه ویژگی ها، سطح پوشش و قیمت آنها – کارگزار با برقراری ارتباط با شرکت های مختلف بیمه، در مورد شرایط خدمات بیمه ای آنها اطلاعات لازم را کسب و آنها را با هم مقایسه می کند تا بهترین آنها را برای بیمه گذار انتخاب کند.

    انتخاب مناسب ترین و بهترین بیمه گر با توجه به شرایط متقاضی و معرفی آن به بیمه گذار

    پیگیری جبران خسارت احتمالی بیمه گذار-  در صورتی که بیمه گذار خسارتی را متحمل شود به عنوان مثال دچار یک حادثه رانندگی و تصادف شود، کارگزار راهنمایی ها و مشاوره های لازم برای گرفتن بیمه را به او داده و کار او را در شرکت های بیمه گر تا زمانی که چک خسارت را از شرکت برای بیمه گذار دریافت کند، پیگیری می کند.

    ارائه گزارش به بیمه گرها و ناظران مربوطه – معمولا کارگزاران هر چند وقت یکبار باید گزارش فعالیت خود را به بیمه مرکزی بدهند. در ارتباط کاری که با بیمه گرها دارند نیز گاهی لازم است گزارشاتی به آنها بدهند.

کلمات کلیدی:
سوالات آزمون استخدامی سازمان بیمه خدمات درمانیtntshop.ir/...استخدامی/سوالات-آزمون-استخدامی-سازمان-ب...Translate this pageنمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان بیمه سلامت خدمات درمانی با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام.نمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانی | نمونه سوالات ...testdoni.ir/نمونه-سوالات-آزمون-استخدامی-بیمه.../2795Translate this pageنمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانی نمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانی دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانی دانلود رایگان نمونه ...استخدام سازمان بیمه خدمات درمانی - پرتال دانشگاهی کشورwww.unp.ir/news/job/expert-engineer/5642Translate this pageDec 7, 2009 - استخدام کارشناس در سازمان بیمه خدمات درمانی. ... استخدام کارشناس در سازمان بیمه خدمات درمانی. نمونه سوالات استخدامی. امکانات جدید پرتال: خبر نامه نوار ...استخدام بیمه و خدمات درمانیwww.estekhdami.org/tag/استخدام-بیمه-و-خدمات-درمانیTranslate this pageمطالبی که برچسب 'استخدام بیمه و خدمات درمانی' دارند. استخدام و جذب 5 هزار نیرو در تامین اجتماعی سال 91. استخدام .... دانلود سوالات استخدامی شرکتهای آب و برق خوزستانآگهی استخدام در سازمان بیمه خدمات درمانیwww.karkon.org/index.php?...id...Translate this pageDec 8, 2009 - سازمان بیمه خدمات درمانی به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در ستاد مرکزی، این سازمان در نظردارد از ... نمونه سوالات تخصصی آزمونهای استخدامی.استخدام وزارت بهداشت و درمان | ایران استخدامiranestekhdam.ir › ... › استخدام مراکز درمانیTranslate this pageاخبار استخدامی وزارت بهداشت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت دعوت به ... آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی البرز جهت دانلود نمونه سوالات ...استخدام کارشناس در سازمان بیمه خدمات درمانی | استخدامwww.estekhtam.com/استخدام-کارشناس-در-سازمان-بیم...Translate this pageDec 29, 2009 - استخدام کارشناس در سازمان بیمه خدمات درمانی. ... استخدام های ویژه · استخدام تهران · استخدام سایر استان ها · استخدام شده ها · آموزش · نمونه سوالات استخدامی.استخدام سازمان بیمه خدمات درمانی در سال 94 - کاریابیکاریاب.net/استخدام-سازمان-بیمه-خدمات-درمانی/Translate this pageتاکنون آگهی استخدامی جدید سازمان بیمه خدمات درمانی در سال 94 منتشر نشده است. سامانه کاریابی ایران، آگهی های استخدامی مراکز مختلف از جمله استخدام سازما.نمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانی | نمونه سوالات ...failha.com/نمونه-سوالات-آزمون-استخدامی-بیمه.../1095Translate this pageJan 25, 2015 - نمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانی نمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانی دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بیمه خدمات درمانی دانلود ...استخدام سازمان بیمه خدمات درمانی در سال 94استخدامی.net/استخدام-سازمان-بیمه-خدمات-درمانی/Translate this pageتاکنون آگهی جدید استخدام سازمان بیمه خدمات درمانی در سال 94 منتشر نشده است. انتشار آگهی استخدامی سازمان بیمه خدمات درمانی سال 94 منوط به انتشار توسط مرکز نام.